Лідер Сервіс

 

залишити повідомленняBosch Diesel Center

Бош Дизель Центр


Дизель центр - один з основних видів діяльності компанії «Лідер-Сервіс», і за роки роботи з цим напрямком був накопичений багатий досвід діагностики та ремонту дизельної паливної апаратури, і наявна зараз технічна база дозволяє виконувати роботи практично з усіма видами дизельних систем.

«Лідер-Сервіс» є авторизованим Сервісним центром паливної апаратури Bosch, наші фахівці пройшли курси з діагностики та ремонту автомобільної техніки, і курси підвищення кваліфікації в Німеччині, а також навчання з обладнання та його застосуванню, отримуючи сертифікати про успішне проходження відповідних програм. Застосовується сучасне обладнання та програмне забезпечення для виконання діагностики, перевірки та настройки частин дизельних систем.

 

Ремонт форсунок Bosch, Delphi, Lukas, ZeXel з подальшою перевіркою на обладнанні Bosch.

Діагностика та ремонт паливної апаратури легкових, вантажних автомобілів, сільсько-господарської та спеціальної техніки.

 

Надавані Послуги:

 • Обслуговування та ремонт традиційних систем дизельного вприскування Bosch (паливні форсунки, паливні насоси високого тиску типів А, М, MW, P, H, ZW, VE з механічними електронним управлінням)
 • Обслуговування та ремонт сучасних систем дизельного вприскування на легкових і вантажних автомобілях (система Common Rail, насос-форсунки, поодинокі насоси, радіально-плунжерні насоси VP29/30/44)
 • Діагностика дизельних систем на автомобілі, монтаж/демонтаж компонентів

 

БОШ Дизель Центр - це ідеальне рішення в умовах розвивається дизельного ринку, концепція вдало поєднує в собі досвід Bosch в області дизельних технологій і організації мережі незалежних автосервісов.

 

Протягом боллее 80 років Bosch є провідним розробником і виробником дизельних компонентів. Інноваційні дизельні технології Bosch спочатку для вантажних, а потім для легкових автомобілів сприяли загальному розвитку дизеля. Сьогодні всі провідні виробники автомобілів довіряють якості і передовим технологіям дизельного вприскування Bosch. Накопичений досвід допомагає компанії Bosch розвивати мережу дизельних Сервісних станцій, що налічує більше 3000 підприємств по всьому світу.

 

Сьогодні Бош Дизель Центри є лідерами в області професійного ремонту та обслуговування дизельних систем упорскування, на яких працюють висококваліфіковані фахівці і які оснащені високоякісним обладнанням. Значні удосконалення в області дизельних технологій сприяють суттєвому зростанню попиту на автомобілі з дизельним двигуном.

 

У нас є гідна пропозиція для вашого бізнесу!

Пропонуємо: обслуговування та ремонт всіх існуючих на ринку систем дизельного вприскування у власній майстерні з доставкою по території всієї України за допомогою кур'єрської служби.

 


Часто поставлені питання.

 

Питання: З якими містами ви працюєтее

Відповідь:
З усіма містами України: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші.


Питання:
Який порядок надсилання та ремонту?

Відповідь:
 • При отриманні від кур'єра запчастини (ТНВД або форсунок) менеджер оформляє наряд-замовлення. Він описує модель, виявлені зовнішні дефекти, і претензії власника до роботи апаратури. Потім він передзвонює власникові і повідомляє номер наряд-замовлення за яким надійшов в роботу.
 • Після дефектовки майстер з власником обумовлює остаточну сума ремонту.
 • Без згоди клієнта ремонт не призначається.


Питання:
Як я можу забрати запчастину з ремонту?

Відповідь:
 • Ви можете самостійно приїхати і забрати з СЕРВІСНОГО центру.
 • Для отримання необхідно пред'явити Паспорт або Посвідчення водія. Ніякі інші документи не приймаються. Оплата за ремонт на місці.
 • Ви можете замовити кур'єрську доставку з ремонту за вказаною Вами адресою. Вартість доставки згідно з тарифами кур'єрських служб. Оплата здійснюється кур'єру за фактом доставки. Отримання тільки за паспортом або водійським посвідченням.
 • При оплаті по безналу відправка проводиться після перерахування грошей.


Питання:
За якою адресою відсилати?

Відповідь:
-м. Хмельницький, вул. Проспект Миру 103/1, Лідер Сервіс.

Рекомендується відправляти Новою поштою на склад №4 або САТ.


Питання:
Як правильно відіслати насос, форсунки.

Відповідь:
Разом з запчастиною відправте супровідну записку з Вашим контактним телефоном і детальним зазначенням несправностей.
 • Де, коли за яких обставин перестав працювати.
 • Які несправності Ви виявили і за яких умов вони виникають.
 • Якщо дефект носить періодичний характер - то як часто він проявляється.

Питання:
Як упакувати?
Відповідь:
Краще всього відправитися в міцній упаковці наприклад використовувати жорстку картонну коробку, запчастини оберніть чимось м'яким (можна кілька шарів паперу або картону) форсунки або паливний насос CommonRail, в деревяном ящику якщо це великий рядний насос.

Питання:
Яка гарантія на виконану роботу?
Відповідь:
Гарантія на встановлені нові запчастини становить 1 рік. або 20 000км пробігу
Наше обладнання

BOSCH EPS 200
Функції приладу: перевірка систем насос-форсунка, 1- і 2-пружинних форсунок, форсунок з датчиком підйому голки, інжекторів Common Rail з електромагнітним керуванням від Bosch та інших виробників. Дооснастка для перевірки форсунок CR Denso і Delphi

EPS708

BOSCH EPS 708 дозволяє перевіряти електромагнітні форсунки і паливні насоси Common Rail (виробництва Bosch і сторонніх виробників). За допомогою електроніки вимірюється кількість розпорошується форсункою палива, і регулюється тиск насоса. 

 

BOSCH EPS 815 Стенд перевірки паливних насосів високого тиску Стенд з безступінчатим електронно-керованим приводом та регулювання числа обертів. Електронне вимірювання кутів попереднього ходу плунжера і початку подачі палива. Розрахований на тестування ПНВТ до 12 циліндрів. Стенд призначений для випробування і настройки дизельних паливних насосів високого тиску і компонентів. Після проведення випробувань всі дані можна роздрукувати в протоколі.

Контакти

Менеджер:
Андрій Денисенко
+38 067 380 59 80

Багатоканальный:
телефон/факс (0382) 78-50-11


Acura , Alfa Romeo , Alpine , Aston Martin , Audi , Austin , BMW , Bugatti , Buick , Cadillac , Chana , Chery , Chevrolet , Chrysler , Citroen , Claas , Dacia , Daewoo , Daf , DAF/VDL , Daihatsu , Daimler , DB , Dongfeng , Ducati , FAW , Ferrari , Fiat , Ford , Geely , GMC , IFA (ИФА) , Infiniti , Iran Khodro , Iveco , JAC , Jeep , Jinma , John Deere , Jumbo , Kaiser , KAT , Kenworth , Kia , Lamborghini , Lexus , Liebherr , Lifan , Lincoln , Lotus , Mack , MAN , MAN-VW , Maserati , Massey Ferguson , Maybach , Mazda , McLaren , Mercedes-Benz , MG , MINI , Neoplan , Opel , Rover , Saab , Samand , Scania , Seat , Skoda , SsangYong , TATA , Tatra , Toyota , Volkswagen , Volvo , Wartburg , АЗЛК , БАЗ , Белаз , Богдан , ВАЗ , Волга , ВТЗ , ГАЗ , ДТЗ , Енисей , ЗАЗ , ЗИЛ , ИЖ , Икарус , КамАЗ , Кировец , КрАЗ , ЛАЗ , ЛуАЗ , МАЗ , МАЗ-МАН , Москвич , Ретро автомобили , УАЗ , ХТЗ ,
 
На початок сторінки