Лідер Сервіс

 

залишити повідомленняBosch Service - Bosch Diesel Center

Технологія ремонту механічних дизельних форсунок

Всім доводиться рано чи пізно стикатися з підвищеною витратою палива, падінням потужності, а іноді і з повною відмовою вашого автомобіля пересуватися.

Тими чи іншими шляхами ви опиняєтеся перед проблемою необхідності проведення діагностики та ремонту.

Якщо є підозри на несправність форснунок, їх досить швидко можна перевірити на стенді, насамперед, перевіряється їх працездатність.

 

Критерії оцінки роботи розпилювачів:

- При подачі палива форсунка повинна відкриватися під заданим тиском;

- До відкриття форсунки підтікання або струменя палива з розпилювача не допустимі;

- В момент розпилу палива краплі і струмені неприпустимі;

- Факел розпилу повинен бути рівним без відхилень і відповідати напрямку отвору (або отворів) в розпилювачі;

- Після припинення подачі палива в форсунці повинне якийсь час зберігатися тиск (строго кажучи, швидкість падіння цього тиску повинна контролюватися).

 

Зазвичай ще прийнято говорити про характерний звуці спрацьовування форсунок, проте звук не є об'єктивним параметром оцінки форсунок. Ігнорувати цей параметр не можна, але і ставити на чільне колони теж не слід.

Якщо ж виявилося, що розпилювачі міняти дійсно необхідно, ми встановлюємо тільки якісні орігінальні розпилювачі і регулювальні шайби. Після заміни виробляються повторні перевірки і регулювання тиску відкриття на стенді.

 

eps100 проверка форсунок

За допомогою приладу для перевірки форсунок EPS 100 перевіряються форсунки розмірів P, R, S і T з відповідними корпусами форсунок і на нижченаведені технічні характеристики:

 

- тиск відкриття;

- параметри биття (деренчання);

- форма струменя (перевірка зовнішнім оглядом);

- герметичність конічного гнізда (перевірка зовнішнім оглядом);

- герметичність форсунки в зборі.

 

Якісний ремонт в нашому автосервісе був би неможливий без колективу висококваліфікованих досвідчених Фахівців, високоякісного обладнання BOSCH і величезного складу запчастин що дозволяє, провести складний ремонт якісно і в строк.

Високий рівень обслуговування і потужна база комплектуючих запасних частин до дизельних паливних систем ставлять наш автосервіс в ряд лідируючих в Україні.

Факел распыла
Наше обладнання

Диагностика ТНВД

BOSCH EPS 815 Стенд перевірки паливних насосів високого тиску Стенд з безступінчатим електронно-керованим приводом і регулюванням числа оборотів. Електронне вимірювання кутів попереднього ходу плунжера і початку подачі палива. Розрахований на тестування ТНВД до 12 циліндрів. Стенд призначений для випробування і настройки дизельних паливних насосів високого тиску і компонентів. Після проведення випробувань всі дані можна роздрукувати в протоколі. 

 

 

Контакти

Менеджер:
Андрій Денисенко
+38 067 380 59 80

Багатоканальный:
телефон/факс (0382) 78-50-11


 
На початок сторінки