Лідер Сервіс

 

залишити повідомленняBosch Service - Bosch Diesel Center

СТЕНД BOSCH EPS 708 ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ КОМПОНЕНТІВ COMMON RAIL

Стенд Bosch EPS 708 дозволяє перевіряти компоненти систем Common Rail з тиском до 2500 бар.
Потужність стенду складає 8 кВт. Стенд EPS 708 дозволяє перевіряти електромагнітні форсунки і паливні насоси Common Rail (виробництва Bosch і сторонніх виробників).


Основні особливості:


- Робочий тиск - до 2500 бар (можлива перевірка компонентів до 2200 бар)

- Електронна вимірювальна система

- Електронний контроль тиску на вході насоса і системи змащення


Можливості перевірки:


CP1, CP3 - CommonRail насоси BOSCH

CRI - легкова CommonRail форсунка BOSCH

CRIN - вантажна CommonRail форсунка BOSCH

PIEZO - пьезо форсунки BOSCH

CRI сторонніх виробників

CP сторонніх виробників


Перевіряються параметри для CRI / CRIN:


- Перевірка на герметичність

- Зворотний слив

- Попередній впорскування

- Холостий хід

- Повне навантаження

- Еко-режим

- Код IMA


Новий стенд Bosch EPS 708 дозволяє тестувати компоненти систем Common Rail з тиском впорскування до 2200 бар - найвищим з вживаних сьогодні в серійних моторах. Враховуючи тенденцію до збільшення тиску, стенд готовий перевіряти системи з тиском до 2500 бар.


Bosch EPS 708 дозволяє перевіряти електромагнітні форсунки і паливні насоси систем Common Rail, виробництва Bosch та інших компаній. Кількість розпиленого форсункою палива вимірюється за допомогою електроніки. Електроніка також регулює тиск насоса і подачу мастила. Стенд дозволяє також перевіряти пьезофорсунки виробництва Bosch, Denso і Siemens / Continental, використовуючи спеціальне дооснащення CRI Piezo . В цей набір включено все необхідне для всебічної перевірки пьезофорсунок. Додатково до випробувань на витік і кількості палива, що впорскується за допомогою пропонованого набору можна перевірити електричний модуль форсунки на наявність дефектів ізоляції. Необхідні технічні дані для порівняння результатів тестування з заводськими характеристиками наведені на CD TestData, що доступний за передплатою. Крім цього Bosch вперше запропонував тест для визначення стабільності розпилу палива форсункою. Це дуже точна перевірка дозволяє діагностувати специфічні дефекти форсунок систем Common Rail. Стенд отримав нову систему фіксації форсунок, що дозволяє зменшити час установки форсунок і збільшити безпеку тестування. За допомогою монтажного комплекту можна одночасно закріпити на стенді до чотирьох форсунок Common Rail для вантажних автомобілів та комерційного транспорту або шість форсунок Common Rail для легкових автомобілів, що дозволяє скоротити час перевірки форсунок.

 

Наше обладнання

EPS 200 диагностика common rail

BOSCH EPS 200 Функції приладу: перевірка систем насос-форсунка, 1- та 2-пружинних форсунок, форсунок з датчиком підйому голки, інжекторів Common Rail з електромагнітним керуванням від Bosch та інших виробників. Дооснастка для перевірки форсунок CR Denso і Delphi

 

Контакти

Менеджер:
Андрій Денисенко
+38 067 380 59 80

Багатоканальный:
телефон/факс (0382) 78-50-11


 
На початок сторінки