Лідер Сервіс

 

залишити повідомленняBosch Service - Bosch Diesel Center

СТЕНД ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТУ ПНВТ BOSCH EPS 815

BOSCH EPS 815
Універсальний стенд потужністю 15 кВт для випробування паливних насосів високого тиску (ПНВТ).
Стенд з безступінчатим електронно-керованим приводом і регулюванням числа оборотів.
Електронне вимірювання кутів попереднього ходу плунжера і початку подачі палива.
Розрахований на тестування ПНВТ до 12 циліндрів.

 

Бездоганна центровка і стійкість частоти обертання приводного валу гарантують високу точність вимірювань і збіжність результатів вимірювань:
- Безпосередній привід вала
- Велика маса маховика
- Плавне і швидке регулювання частоти обертання
- Позиційне регулювання


Стенд призначений для випробування і настройки дизельних паливних насосів високого тиску і компонентів.
Після проведення випробувань всі дані можна роздрукувати в протоколі.

 

 

Регулювання ПНВТ на стенді повинна здійснюватися досвідченим майстром. Таке обладнання відтворює роботу паливної апаратури дизельного двигуна. Має систему контролю та управління, оснащену приладами, за якими можна виробляти тестування всіх параметрів.

Стенд має корпус, привід, систему подачі пального; оснащується електрообладнанням. За допомогою наявного блоку електроніки можна проводити випробування, а також регулювання як вітчизняних, так і імпортних рядних і V-образних паливних насосів, число циліндрів яких не перевищує 12.

Для визначення циклової подачі дизеля і зворотного зливу використовують спеціальні вимірювальні автоматичні витратоміри які здатні виробляти завмер кількості палива посекційно. Витрата палива для кожної секції відображається у вигляді гістограм на моніторі.

Всі параметри встановлені заводом; продуктивність насоса при тих чи інших частотах обертання вала, а також всі регулювальні параметри дано виробником в тест-планах ПНВТ.

Регулювання паливного насоса високого тиску на стенді дає можливість контролювати такі важливі параметри, як рівномірність і кількість подачі палива по секціях; частота обертання вала паливного насоса високого тиску на момент включення регулятора і на період часу, коли подача палива припиняється; особливості роботи автоматичної муфти випередження впорскування; кут початкового, кінцевого пункту подачі палива по повороту вала ПНВТ, а також тиск відкриття клапанів нагнітання, температура палива в паливному баку.

Наше обладнання

Диагностика форсунок

BOSCH EPS 100 призначений для перевірки форсунок. Дозволяє контролювати тиск відкриття і розпилу. Тиск - до 400 бар. Використовується для форсунок P, R, S і T типів. EPS 100 відповідає стандарту ISO 8984.

 

Контакти

Менеджер:
Андрій Денисенко
+38 067 380 59 80

Багатоканальный:
телефон/факс (0382) 78-50-11


 
На початок сторінки