Лідер Сервіс

 

залишити повідомленняBosch Service - Bosch Diesel Center

ДІАГНОСТИКА І РЕМОНТ ФОРСУНОК COMMON RAIL

У компанії Лідер Сервіс працюють фахівці з великим досвідом ремонту дизельних форсунок. Вони позбавлять вас від необхідності купувати нову систему. У нашому розпорядженні велика кількість оригінальних запчастин і надійне діагностичне обладнання. Ми створили відмінні умови для обслуговування клієнтів, ремонту та заміни запчастин. У нас ви платите тільки за роботу фахівців та необхідні деталі для заміни. Це обійдеться вам набагато дешевше, ніж покупка нових деталей.

- Червоними овалами обведені позиції які змінюються при капітальному ремонті форсунки:


 

25 - регулювальна шайба
8 - регулювальна шайба
6 - кулька сідла клапана
4 - клапан мультиплікатор
800 - тефлонове ущільнення клапана
2 - ущільнення штуцера
23 - регулювальна шайба
16 - регулювальна шайба
18 - регулювальна вставка
32 - гумове ущільнення форсунки
1 - розпилювач
60 - тепловий екран

 

Вартість ремонту легкової форсунки - від 360 грн / шт.

Common Rail вантажного автомобіля - вартість ремонту буде від 720 грн / шт.

 

Досить ефективним і виправданим є ремонт Common Rail. Конструктори подбали про те, щоб система витримувала значні навантаження. Саме тому вона рідко повністю виходить з ладу. Найчастіше для відновлення роботи потрібно провести очистку від бруду, настройку, заміну декількох деталей. Вартість таких робіт повністю виправдана, так як покупка нової паливної системи обійдеться значно дорожче.

 

Найбільш часто при ремонті топливоподающей системи типу Common Rail дизельного двигуна зустрічаються несправності інжекторів, а саме витоку сідла клапана інжектора. Роздивитися його можна тільки під мікроскопом. На фото видно дрібні струмочки від центру через які проходить паливо коли клапан закритий, в результаті чого не створюється потрібний тиск для вприскування

 

 

Для ремонту форсунок Common Rail на станції техобслуговування Bosch Diesel Center є всі необхідні інструменти.

 

Набір для повноцінного ремонту інжекторів з електромагнітним керуванням Bosch - Step 3

Комплект інструментів, пристосувань і устаткування. Єдина в світі оригінальна технологія BOSCH для зборки, установки монтажних розмірів ходу голки розпилювача і підйому кулькового клапана інжекторів Common Rail CRI і CRIN. Після складання 99% форсунок за результатами тестування на стенді EPS 708 відповідають заводським номіналам.

 

Подбайте про свою безпеку на дорозі. Зробіть вибір на користь надійності. Звертайтеся в компанію Лідер Сервіс та будьте впевнені в своєму автомобілі.

 

Наше обладнання

EPS708

BOSCH EPS 708 дозволяє перевіряти електромагнітні форсунки і паливні насоси Common Rail (виробництва Bosch і сторонніх виробників). За допомогою електроніки вимірюється кількість розпорошується форсункою палива, і регулюється тиск насоса. 

 

Контакти

Менеджер:
Андрій Денисенко
+38 067 380 59 80

Багатоканальный:
телефон/факс (0382) 78-50-11


 
На початок сторінки