Лідер Сервіс

 

залишити повідомленняBosch Service

Вакуумна прокачка гальмівної рідини з контролем якості


Щотижня, кожні 400 км пробігу або перед тривалою поїздкою потрібно перевіряти рівень гальмівної рідини. На деяких моделях автомобілів на панелі приладів встановлена ??лампа сигналізатора, що включається при зниженні рівня гальмівної рідини. Рівень рідини в бачку головного гальмівного циліндра повинен бути між мітками "MIN" і "МАХ", нанесеними на бічній стінці бачка. Бачок виконаний з прозорого матеріалу, що дає можливість перевіряти рівень без зняття кришки. Якщо виникла необхідність долити рідину, потрібно очистити кришку бачка, зняти її і долити рідину до відмітки "МАХ", стежачи за тим, щоб рідина не переливалася. Потім встановити кришку на місце.

При попаданні рідини на лакофарбове покриття її потрібно негайно змити водою, т. К. На покритті можуть утворитися плями. Якщо необхідність доливати рідину виникає занадто часто, слід негайно знайти текти і усунути її.

Повільне зниження рівня рідини вказує на знос гальмівних колодок і є нормальним за умови, що рівень залишається вище позначки "MIN". При цьому доливати гальмівну рідину не потрібно. Рівень рідини стане постійним, коли будуть встановлені нові гальмівні колодки.

Кожні 40 000 км пробігу, або один раз на два роки, необхідно міняти гальмівну рідину. При неодноразовому проведенні ремонтних робіт в гідравлічній системі в гальмівну систему потрапляє повітря. Це може бути причиною часткового або повного "??провалу" педалі гальмової системи. Якщо в систему потрапляє невелика кількість повітря, то при натисканні на педаль потрібно більше зусилля, вона погано повертається у вихідне положення, провалюється і гальмівна система стає жорстко діючою.

При першій же підозрі на потрапляння повітря в систему необхідно провести її прокачку. Прокачування може здійснюватися за допомогою спеціальних пристосувань на Сервісной станції або за допомогою асистента. Якщо під час ремонтних робіт гідравлічна система була розгерметизована або гальмівна рідина оновлюється, вся система повинна бути прокачано.

На нашому СТО використовується пристрій для відсмоктування гальмівної рідини в колісних гальмівних циліндрах / гальмівних супортах і прокачування гальмівного приводу.

  • Вбудована система Вентурі, працююча на стиснутому повітрі, утворює вакуум, за допомогою якого здійснюється прокачування гальмівної системи
  • В комплект входить універсальний гумовий ніпель для для прокачування гальм всіх моделей автомобілів
  • Для контролю якості гальмівної рідини використовується тестер гальмівної рідини
Наше обладнання

Універсальний прилад BOSCH KTS 540 для діагностики електронних систем управління:
бензинові двигуни;
дизелі;
АКПП;
гальмівні системи (ABS, ASR та ін.);
подушки безпеки; комфорт-системи.

BOSCH FSA 560 Стенд для тестів двигуна, перевірки системи запалювання та систем живленя, включаючи аналіз відпрацьованих газів

Контакти

Менеджер:
Андрій Воробель
+38 067 383 33 49

Менеджер:
Юрій Рудик
+38 067 383 33 57

Багатоканальный
телефон/факс (0382) 78-50-11


 
 
На початок сторінки