Лідер Сервіс

 

залишити повідомленняBosch Service

Капітальний ремонт двигунів


Капітальний ремонт двигунів

Багато автовласників стикаються з необхідним проведенням капітального ремонту двигуна. Двигун будь-якого автомобіля, на жаль, не вічний. На термін служби двигуна, звичайно ж, впливає якість і сучасність технічного обслуговування. Але з чим пов'язаний прискорений знос двигуна?
По-перше, з несвоєчасною заміною масла.
По-друге, з використанням неякісного масла. Він викликає швидкий знос і вихід двигуна з ладу. Неякісні масла утворюють, смолисті відкладення і це призводить до закупорювання масляних каналів.
По-третє, несвоєчасним усуненням несправностей двигуна. Наприклад, при недостатньому охолодженні, плівка масла в парах тертя стає менш міцною, що призводить до інтенсивного зносу трудящих деталей. Ну і, звичайно ж, режими експлуатації автомобіля також впливають на швидкість зносу двигуна.

Основні операції капітального ремонту двигуна:
Демонтаж двигуна, очищення його зовнішніх поверхонь від забруднень, розбирання та мийка деталей Під час дефектовки за допомогою вимірювальних інструментів визначають величину зносу, деформацію та інші ознаки непридатності деталей.

Ремонт блока циліндрів. В ході відновлення ремонту блоку циліндрів зазвичай проводиться заміна поршнів з поршневими кільцями, корінних і шатунних підшипників колінчастого вала, компонентів приводу ГРМ і масляного насоса.

Ремонт колінчастого вала здійснюється шліфуванням і наступним поліруванням шатунних і корінних шийок до ремонтних діаметрів.

Ремонт головки блока циліндрів. Включає в себе закладення тріщин за допомогою зварювання або інших ремонтних технологій, заміну або правку фасок сідел клапанів, заміну або відновлення клапанів. І обов'язково установку нових маслоз'ємних ковпачків.

Збірка двигуна.
Повинна проводитися на монтажному стапелі, що дозволяє повертати його в різні положення і полегшує складальні операції.

Холодна обкатка.
Холодна обкатка двигуна на стенді полягає в примусовому обертанні колінчастого вала електродвигуном. Але при цьому, в двигун обов'язково має бути залито масло і забезпечена циркуляція охолоджуючої рідини.

Регулювання.
Це кінцевий етап капітального ремонту двигуна. Також не варто забувати, що при експлуатації автомобіля, після капітального ремонту двигуна бажано частіше контролювати рівень масла і охолоджуючої рідини. Слід запам'ятати, що вчасно проведений технічний огляд може не тільки заощадити ваші гроші, а й гарантувати безпеку вашого життя!

 

Наше обладнання

BOSCH FSA 560 Стенд для тестів двигуна, перевірки системи запалювання та систем живленя, включаючи аналіз відпрацьованих газів

Контакти

Менеджер:
Андрій Воробель
+38 067 383 33 49

Менеджер:
Юрій Рудик
+38 067 383 33 57

Багатоканальный
телефон/факс (0382) 78-50-11


 
 
На початок сторінки