Лідер Сервіс

 

залишити повідомленняBosch Service

Castrol Professional і фільтри BOSCH


СТО Лідер Сервіс пропонує послугу заміни масел, і рекомендує Масла Castrol Professional і фільтри BOSCH.

 

Моторне масло - один з найбільш важливих елементів конструкції двигуна. Castrol Professional представляє інноваційне рішення в області мастильних матеріалів і супутніх програм, здатне змінити звичний підхід до післяпродажного обслуговування. Ніхто не знає про олію більше, ніж фахівці Castrol. Постійні інвестиції в науково-технічні розробки з провідними автовиробниками дозволяє Castrol бути на піку інновацій в автомобільній галузі. Спираючись на накопичені фахівцями Castrlo знання і досвід, був розроблений комплекс мастильних матеріалів і послуг для ексклюзивного використання на Сервісних станціях офіційних дилерів.

CASTROL EDGE PROFESSIONAL

Моторне масло Castrol EDGE Professional є інноваційною розробкою Castrol. Завдяки унікальній технології Fluid Strength Technology TM Castrol EDGE має виняткову стійкість до температурних і механічних впливів. Міцність і еластичність олійною плівки радикально знижують втрати на тертя, в результаті чого двигун працює з максимальною ефективністю в усіх режимах.
• За останні 10 років тиск в камері згоряння двигуна збільшилася в два рази. Це означає, що до міцності сучасних моторних масел пред'являються зовсім інші вимоги.
• Не всі моторні масла володіють однаковими характеристиками міцності
• Випробування масла Castrol EDGE Professional проходять з перевищенням вимог галузевих стандартів і специфікацій автовиробників
• Щоб двигун міг працювати на піку можливостей, моторні масла повинні постійно адаптуватися під мінливі тиск і температуру двигуна

FLUID STRENGTH TECHNOLOGY TM

Fluid Strength Technology TM — це унікальна технологія, використання якої дозволяє моторних мастил Castrol EDGE безперервно і активно реагувати на зміни режиму роботи двигуна в будь-яких дорожніх умовах.

 

МАКСИМАЛЬНАЯ ЭФФЕКТИВНОСТЬ В ЛЮБЫХ УСЛОВИЯХ


Міцна й еластична масляна плівка, утворена Castrol EDGE Professional при будь-якій частоті обертання колінчастого вала, істотно знижує внутрішні втрати в двигуні.

Для забезпечення максимальної ефективності і зниження токсичності відпрацьованих газів без шкоди для потужності сучасні двигуни працюють в умовах збільшених навантажень, високих температур і підвищеного тиску. Утворюючи міцну і еластичну масляну плівку, масло Castrol EDGE Professional радикально знижує втрати на тертя. В результаті випробувань, що припускали прямий контакт металевих поверхонь, проведених при різній частоті обертання колінчастого вала двигуна, моторне масло Castrol EDGE Professional продемонструвало виняткову міцність в порівнянні з основним конкурентом.


ФІЛЬТРИ BOSCH - НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ДВИГУНА!


Сучасні автомобілі оснащуються все більш складними двигунами і системами уприскування палива. Високотехнологічні системи вимагають високотехнологічних і якісних компонентів. Робота всієї системи залежить від роботи кожного з компонентів окремо.

Окремі деталі двигуна і системи вприскування виконані з такою точністю, що найменша смітинка, що потрапила в них, може привести до серйозних пошкоджень. Ось чому фільтри мають таке величезне значення для автомобіля.

Фірма Bosch добре відома як розробник та постачальник систем упорскування та їх компонентів на конвеєри провідних автовиробників.

Зокрема, Bosch виробляє і постачає на конвеєри автовиробників паливні фільтри. Секрет технології криється в фільтруючому елементі. Фільтруючий елемент виробляється з аркуша спеціального паперу площею близько 5300 см2.

Розмір пір складає всього 0,006 мм. Крім того, використовується нова технологія з'єднання деталей без застосування клею. Все це дозволяє досягти бездоганної тривалої роботи двигуна і компонентів системи уприскування.

Фільтри з часом засмічуються, тому їх необхідно міняти. Масляний фільтр рекомендується міняти при кожній зміні масла. Паливні та повітряні фільтри міняються в терміни, визначені автовиробником. Фільтр салону - кожні 15 тисяч кілометрів.

Слід пам'ятати, що фільтри салону не можна продувати повітрям або витрушувати, як це роблять з повітряними фільтрами двигуна. При цьому руйнується ганчіркою із мікроволокна шар і втрачається ефект фільтрації.

Сьогодні Bosch пропонує програму з більш ніж 1000 типів паливних, масляних, повітряних і салонних фільтрів, що дозволяє охопити більше 85% автомобілів європейських і азіатських автовиробників.

Регулярні нові розробки розширюють програму з фільтрів для нових автомобілів. Все фільтри відповідають вимогам виробників автомобілів і гарантують повну працездатність протягом всього рекомендованого виробником терміну експлуатації.

В автомобілі і в його системах фільтри Bosch надійно оберігають від проникнення шкідливих частинок.

 

Наше обладнання

Універсальний прилад BOSCH KTS 540 для діагностики електронних систем управління:
бензинові двигуни;
дизелі;
АКПП;
гальмівні системи (ABS, ASR та ін.);
подушки безпеки; комфорт-системи.

BOSCH FSA 560 Стенд для тестів двигуна, перевірки системи запалювання та систем живленя, включаючи аналіз відпрацьованих газів

Контакти

Менеджер:
Андрій Воробель
+38 067 383 33 49

Менеджер:
Юрій Рудик
+38 067 383 33 57

Багатоканальный
телефон/факс (0382) 78-50-11


 
 
На початок сторінки