Лідер Сервіс

 

залишити повідомленняBosch Service

Встановлення сигналізаційУстановка автосигналізацій, імобілайзерів і комплексний захист від викрадення - це те що ми робимо давно і дуже добре!

Встановлення сігналізацій, установка иммобилайзеров та інші види робіт проводяться з збереженням гарантії на автомобіль, тому що всі наші Послуги та товари сертифіковані. Не було жодного випадку зняття з гарантії автомобіля з нашою протиугінною системою.

Від того, хто і як встановлює протиугінні системи залежить безпека наших клієнтів. Це величезна відповідальність, тому кожен співробітник проходить перевірку власною службою безпеки. Якість інсталяцій відповідальні менеджери перевіряють на всіх етапах робіт.

При виборі протиугінних систем ми допоможемо Вам правильно визначитися з вибором, підкажемо, виходячи з ваших вимог, наскільки протиугінні системи узгоджені з підключення до Вашого автомобіля, чи збігаються технічні дані з реальною роботою системи, як працює Сервіс.

Автосигналізація - це скоріше не захист від викрадення, а можливість відлякати шахраїв, змусити викрадачів повозитися подовше і попередити Вас про можливу небезпеку. Проте сигналізація - важлива частина будь-якого охоронного комплексу.
Ми пропонуємо Вам установку на Ваш автомобіль найсучасніших автосигналізацій провідних виробників, що відрізняються за рівнем охорони і Сервісним функціям.

Автосигналізації односторонні


Найпоширенішими і найдешевшими є односторонні сигналізації. При невеликій своїй вартості вони дають найнижчу захист автомобіля. Такі охоронні системи не мають пейджера, в результаті чого власник автомобіля не має уявлення про стан безпеки свого автомобіля.

Автосигналізації зі зворотним зв'язком

Різниця між односторонніми і двосторонніми сигналізаціями полягає в тому, що останні мають у комплекті пейджер, який дає можливість проінформувати власника про те, що його автомобіль зазнав нападу.

Автосигналізації з автозапуском, GSM

Дозволяють дистанційно запускати двигун автомобіля з брелока (з телефону при GSM - сигналізації), або в певний час, або при охолодженні до певної температури. Брелок сповістить власника про запуск двигуна, спрацювання сигналізації, температурі в салоні і т.п.

Іммобілайзер
Протиугінний пристрій, що не подає сигналів тривоги. Робота іммобілайзера полягає виключно в забороні запуску двигуна. Зовнішніх ознак використання іммобілайзера зловмисникам виявити не вдасться, т.к. від власника автомобіля не потрібно ніяких дій, окрім як внести мітку в зону дії зв'язку (3-5 метрів). Протирозбійна функція іммобілайзера реалізована таким чином, що дозволяє власникові, подвергнувшемуся розбійному нападу, віддалитися на безпечну відстань від зловмисника. Двигун автомобіля буде зупинений.
Іммобілайзер має для кожного виробу ключ шифрування, його неможливо відсканувати і підмінити код за рахунок використання динамічного діалогу зі швидкістю 2СВ / сек. Відсутні проблеми і з технічним обслуговуванням автомобілів (також гарантійних), т.к. при установці немає ризику нанесення будь-якої шкоди штатним електронним пристроям і ніхто крім вас не знатиме, що у вас встановлено іммобілайзер.

Наше обладнання

Універсальний прилад BOSCH KTS 540 для діагностики електронних систем управління:
бензинові двигуни;
дизелі;
АКПП;
гальмівні системи (ABS, ASR та ін.);
подушки безпеки; комфорт-системи.

BOSCH FSA 560 Стенд для тестів двигуна, перевірки системи запалювання та систем живленя, включаючи аналіз відпрацьованих газів

Контакти

Менеджер:
Андрій Воробель
+38 067 383 33 49

Менеджер:
Юрій Рудик
+38 067 383 33 57

Багатоканальный
телефон/факс (0382) 78-50-11


 
 
На початок сторінки